tanikurier.eu

Dla kogo tanikurier.eu?

Usługa dostarczana poprzez serwis TaniKurier.eu jest dostępna dla każdego, niezależnie czy prowadzisz firmę czy chcesz wysłać paczkę prywatnie!

Jeśli wysyłasz sporadycznie lub nie zawsze jesteś w stanie osiągnąć minimalny próg wymagany przez firmy kurierskie do podpisania umowy, tanikurier.eu to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Paczki nadawane w naszym serwisie obsługiwane są poprzez firmę kurierską UPS, co gwarantuje najwyższą jakość usług. UPS to firma o zasięgu światowym, która posiada ogromne doświadczenie dzięki temu możesz być spokojny o terminowość oraz stan nadawanych przesyłek. Każda nadawana przez nas przesyłka objęta jest darmowym ubezpieczeniem w wysokości 300zł a za jedyne 2zł możesz zwiększyć kwotę ubezpieczenia do 50 000zł!


Jeżeli wysyłasz paczki regularnie możesz płacić nawet 13,50zł za krajowe przesyłki do 30kg! To dzięki naszej ofercie skierowanej do firm wysyłających regularnie. Nie wahaj się zapytać o ofertę bez względu na to ile paczek nadajesz!

Jako jedyny tego typu serwis w Polsce oferujemy możliwość zamawiania kuriera przez telefon*! Koniec z wypełnianiem formularzy i zbędną papierologią, po prostu zadzwoń i zamów kuriera.

Jesteśmy serwisem, który oferuje jedne z najniższych cen za przesyłki kurierskie w naszym kraju!

 

*- usługa dostępna dla zarejestrowanych klientów.

 

Wyślij paczkę
Wyślij paletę
Oferta dla firm
Wypełnij formularz, możemy jeszcze bardziej obniżyć koszty wysyłki

Wypełnij formularz aby otrzymać ofertę promocyjną

średnia ilość nadawanych paczek miesięcznie
średnia waga nadawanych paczek
miejsca docelowe przesyłek
osoba kontaktowa, nr telefonu:
adres e-mail:
rodzaj działalności
inne pytania lub uwagi